Meie ettevõte sai alguse tuntud tekstiilitootjate Kreenholmi Manufaktuuri ja Balti Manufaktuuri jälgedes.

Aastaks 2007 olid mõlema suurtootja hiilgeajad möödas ja paljud meist, koos teiste selles valdkonnas tegutsenud inimestega, seisid silmitsi uute väljakutsetega.

  1. aastal leidsime end taas ühise ettevõtmise juures – Tekstiilikompanii OÜ.

Alates sellest ajast oleme pühendunud teenindama meie kliente, jagades oma oskusi ja kogemusi tekstiilialal ning pakkudes tipptasemel teenust ja kvaliteetseid tooteid nii institutsionaalsetele kui ka kodutekstiili tarbijatele.

Meie institutsionaalseteks klientideks on majutusasutused, hooldekodud, pesumajad, haiglad ja teised nii Eestis kui ka välismaal.

Meie ambitsiooniks on olla kompetentne, aus ning usaldusväärne partner kõigile, kes vajavad tekstiiltoodangut ning sellega seotud professionaalset nõustamist.

Meie eesmärk on tagada klientide rahulolu, mis tähendab eelkõige nende tegelike vajaduste mõistmist ja rätsepatööna välja töötatud lahenduste pakkumist.

Suur kogemustepagas

Meie enam kui 25 aastat kogemusi ja teadmisi, ning valik parimatest tootjatest Euroopas, Pakistanis, Türgis ja mujal, annab meile võimaluse pakkuda oma klientidele garanteeritud kvaliteediga lahendusi.

Just niimoodi on tänase seisuga meie abil saanud endale sobiliku voodipesu, froteerätikud, hommikumantlid üle 200 erineva kliendi.

Ainult parimad tootjad

Meie kodutarbijad leiavad meie tooted paljudest Eestis tuntud kauplustest ja selvekettidest. Meie hulgiladu koos korraliku kaubavaruga võimaldab meil igapäevaselt tarnida ning teenindada  meie häid partnereid.

Tooteid teie kodu ja pere igapäevaseks kasutamiseks hangime me parimatelt tootjatelt, s.h. Eestist.

Teeme koostööd mitmete Eesti disaineritega, et ka kodumaine idee ja disain oleks meie tooteis esindatud.

Kodutarbijad leiavad meie tooted ka meie e-poest: www.peretekstiilid.ee

Otsite usaldusväärset partnerit?

Meiega saate ühendust telefoni teel või saatke palun oma päring e-meili teel ja me vastame sellele esimesel võimalusel.